Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Піднесений настрій, відзнаки та квіти

Піднесений настрій, відзнаки та квіти

У районному Будинку культури 30 жовтня з прийдешнім професійним святом вітали представників соціальних служб  Красноградщини.

Нагадаємо, День працівника соціальної сфери України відзначається щорічно у першу неділю листопада. 

Так склалося, що у галузі соціального захисту населення переважно працюють жінки. Красноградщина в цьому не виключення. Тож у глядацькій залі РБК  здебільшого можна було побачити жіночі обличчя. Представниці прекрасної статі опікуються вразливими категоріями населення. Їхніми клієнтами є літні громадяни,  діти та молодь, які лишилися без батьківської підтримки, родини, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Також до них звертаються за допомогою в працевлаштуванні, оформленні соціальних виплат і у вирішенні багатьох інших проблемних питань.  З кожним своїм підопічним вони завжди намагаються знайти спільну мову та допомогти вийти з непростої ситуації. Це вимагає  не тільки високих професійних навичок, насамперед щирості, милосердя та відкритого серця до людей.

Винуватців події з прийдешнім професійним святом привітали перші керівники району та міста. Було чимало щирих слів, відзнак і квітів.

Завершилися урочистості короткою фотосесією на згадку.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page