Воскресенье , 3 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Район / Працівникам органів публічної влади пропонують перепрофілюватися

Працівникам органів публічної влади пропонують перепрофілюватися

Опанувати іншу професію можна в рамках проєкту «Нове покликання». Його започаткували Харківська обласна служба зайнятості спільно з обласним центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Громадською організацією «Інститут соціальної політики регіону». Ініціатива спрямована на підтримку працівників органів публічної влади і бюджетних установ, які можуть потрапити під скорочення через впровадження реформ децентралізації та адміністративно-територіального устрою, — повідомила районна філія ОЦЗ.

Під егідою проєкту «Нове покликання» можна пройти безкоштовне навчання за спеціальностями: адміністратор ЦНАП, соціальний працівник, фахівець у галузі благоустрою, менеджер проєктів розвитку громад,бухгалтер для ФОП,
 бухгалтер, у тому  числі  «1С».

Навчання відбуватиметься дистанційно та в неробочий час. Початок тренінгів запланований у жовтні. Вони розпочнуться в залежності від комплектування груп.

В учасників проєкту насамперед розвиватимуть неспеціалізовані  надпрофесійні  навички, які сприяють швидкій адаптації до нових умов праці (soft skills), а також навчатимуть основам підприємництва.  Для подання заявки на участь у «Новому покликанні» необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/rheYi6L2n1TqkbPS7

Додаткова інформація телефоном Красноградської районної філії Харківського ОЦЗ: (05744)7-17-44. Також можна проконсультуватися безпосередньої в приміщенні  місцевої служби зайнятості у Краснограді  за адресою вул.Соборна 81-А.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page