Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Осіннього призову в Україні не буде

Осіннього призову в Україні не буде

Тридцятого вересня Президент України Володимир Зеленський підписав указ №678/2022 про внесення змін до указу від 29 грудня 2021 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році».
Крім скасування осіннього призову, закон передбачає відтермінування демобілізації. В указі сказано, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, яке повинно відбутися с жовтня по грудень цього року, тепер проходитиме «не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації».
Нагадаємо, у квітні Міністерство оборони України скасувало весняний призов на строкову службу. 26 вересня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна вже створила резерви та не оголошуватиме додаткову мобілізацію.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page