Суббота , 2 Март 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / На прийом до лікаря лише у крайньому випадку

На прийом до лікаря лише у крайньому випадку

По-можливості обмежити відвідини закладів охорони здоров’я медики просять людей непрацездатного віку. Зокрема, тимчасово утриматися від планових обстежень і походів на консультації до вузьких спеціалістів пацієнтам із хронічними недугами.

— Через те, що частина лікарів перебуває на листках непрацездатності, склалася непроста ситуація з організацією прийому хворих, — говорить в. о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Руслана Равлюк. — Щодня у Краснограді медики приймають більше 60 пацієнтів. У одній черзі знаходяться, як громадяни з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій, так  і ті, які мають хронічні захворювання у стадії ремісії. Аби обмежити небажані контакти, просимо таких пацієнтів по-можливості залишатися вдома та консультуватися з сімейними лікарями телефоном.

За словами Руслани Равлюк, у будні сімейні лікарі згідно зі складеним графіком ведуть прийом у міських амбулаторіях  із 08.00 до 18.00, а у сільській місцевості з 08.00 до 16.02. У вихідні для прийому пацієнтів у невідкладних станах відкриті тільки амбулаторії загальної практики сімейної медицини в місті, Наталиному та Піщанці. Під невідкладними станами насамперед розуміють високу температура тіла, підвищений артеріальний тиск.

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page