Четверг , 1 Июнь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

Про це повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко

За словами головної лікарки, два тижні тому хлопець наступив на іржавий цвях і травмував стопу. Батьки відразу не обробили рану й не звернулися до лікаря. До того ж дитина не ревакцинована за віком (у 6 років) проти правцю.

Згодом у хлопця з’явився біль у м’язах і судоми. Наразі хворий у тяжкому стані перебуває в обласній дитячій клінічній лікарні й отримує специфічне лікування.

Якби батьки своєчасно звернулися за медичною допомогою, дитині ввели б протиправцевий анатоксин і важких наслідків перебігу хвороби можна було уникнути.

Ганна Васенко наголошує, що захиститися від правця можна лише завдяки вакцинації. За здоров’я дітей несуть відповідальність батьки і вони не можуть цим нехтувати. Ревакцинація потрібна дітворі у віці 6 і 16 років. Потім щеплення необхідно поновлювати кожні 10 років. Фахівчиня радить слідкувати за календарем профілактичних щеплень. В умовах карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, медичні працівники дотримуються усіх правил безпечної вакцинації. Тож звертайтеся до свого сімейного лікаря, імунізуйтеся  і бережіть здоров’я дітей.       

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page