Суббота , 2 Март 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

Про це повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко

За словами головної лікарки, два тижні тому хлопець наступив на іржавий цвях і травмував стопу. Батьки відразу не обробили рану й не звернулися до лікаря. До того ж дитина не ревакцинована за віком (у 6 років) проти правцю.

Згодом у хлопця з’явився біль у м’язах і судоми. Наразі хворий у тяжкому стані перебуває в обласній дитячій клінічній лікарні й отримує специфічне лікування.

Якби батьки своєчасно звернулися за медичною допомогою, дитині ввели б протиправцевий анатоксин і важких наслідків перебігу хвороби можна було уникнути.

Ганна Васенко наголошує, що захиститися від правця можна лише завдяки вакцинації. За здоров’я дітей несуть відповідальність батьки і вони не можуть цим нехтувати. Ревакцинація потрібна дітворі у віці 6 і 16 років. Потім щеплення необхідно поновлювати кожні 10 років. Фахівчиня радить слідкувати за календарем профілактичних щеплень. В умовах карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, медичні працівники дотримуються усіх правил безпечної вакцинації. Тож звертайтеся до свого сімейного лікаря, імунізуйтеся  і бережіть здоров’я дітей.       

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page