Середа , 16 Червень 2021
На головну / НОВИНИ / Навчальний рік у школах Красноградщини фінішує четвертого червня

Навчальний рік у школах Красноградщини фінішує четвертого червня

Цією датою освітній процес завершиться у закладах загальної середньої освіти на всій території Харківщини, — повідомили у Департаменті науки і освіти Харківської облдержадміністарції. Проводити чи ні останні дзвоники — рішення залежатиме від керівників ЗЗСО.

За словами начальника відділу освіти Красноградської міської ради Антоніни Турової, проведення останніх дзвоників планується на п’яте червня. Адже четвертого червня випускники складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Відтак будуть задіяні навчальні заклади, які є пунктами проведення ЗНО, педагоги та учні.

Як розповіла керівник відділу освіти Наталинської сільської ради Оксана Руденко, формат проведення останніх дзвоників залежатиме від епідемічної ситуації з поширенням коронавірусу. Вони відбуватимуться згідно з вимогами карантинних обмежень. Наразі на Красноградщині діє “жовтний” рівень епідеміологічної небезпеки.

Щодо оздоровчої компанії для школярів, то вона залишається під питанням. Карантин в Україні подовжили до 30 червня. Напевно, пришкільні табори відпочинку, як і торік, нинішнього року не організовуватимуть.

Однак, зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у визначені терміни. Нагадаємо, основна сесія ЗНО стартує 21 травня і триватиме до 15 червня включно.

Про нас admin

Перевірте також

У кількох школах міської ради облаштують сучасну протипожежну сигналізацію

Кошти на виконання відповідних заходів безпеки виділили в рамках фінансування обласної програми розвитку освіти «Новий …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page