Пятница , 8 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Надзвичайні події / Криміногенна ситуація на Красноградщині контрольована

Криміногенна ситуація на Красноградщині контрольована

Про це під час апаратної наради в райдержадміністрації, п’ятого липня, повідомив керівник Красноградського районного відділу поліції Андрій Грязєв.

— За минулий тиждень до райвідділу поліції надійшли 130 заяв та повідомлень про вчинення правопорушень. З них шістнадцять внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, — зазначив правоохоронець. – У тому числі десять крадіжок, один факт шахрайства, два випадки тілесних ушкоджень, решта інші злочини з ознаками криміналу.

У Зачепилівській громаді за цей період зафіксували 43 відповідні заяви від громадян. Сім правопорушень підпадають під категорію кримінальних. Зокрема, на Зачепиліщині сталася одна крадіжка. Також є потерпілі від шахраїв, зареєстрований факт тілесних ушкоджень тощо.

У Сахновщинській громаді за попередній тиждень за підтримкою до правоохоронців жителі тамтешніх населених пунктів зверталися 52 рази. Одна крадіжка та два факти тілесних ушкоджень не оминули й цієї території.

Неспокійно було й на Кегичивщині. Краяни повідомляли поліцію про ймовірні правопорушення понад сорок разів. Четверо наразилися на крадіїв. Ще стільки осіб постраждали від  інших кримінальних злодіянь.

— За всіма зверненнями громадян, які не мають ознак кримінального злочину, проводиться всебічна перевірка, — уточнив Андрій Грязєв. – Поліція оперативно реагує на кожне повідомлення, вживає необхідні заходи для встановлення осіб правопорушників та притягнення їх до відповідальності. Криміногенна ситуація в районі контрольована.

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page