Середа , 22 Вересень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: на Красноградщині три нові випадки

Коронавірус: на Красноградщині три нові випадки

На ранок 22 вересня діагноз “коронавірус” лабораторно підтвердився ще у трьох жителів району. Наразі двоє з них лікуються в інфекційному відділенні центральної лікарні, один в реанімації, — повідомили в ЦРЛ. На амбулаторному лікування залишаються вісім хворих із позитивним ПЛР-тестом на COVID-19.

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції наразі складна. Тож медики вкотре нагадують про необхідність дотримання запобіжних заходів, які допомагають стримати розповсюдження хвороби. Зокрема, у людних місцях носити захисну маску, дотримуватися соціальної дистанції півтора метри. Також необхідно суворо виконувати правила особистої гігієни: частіше мити руки, не торкатися брудними руками обличчя, очей та носу, ретельно стежити за станом здоров’я. Перші симптоми коронавірусу схожі з гострою респіраторно-вірусною інфекцією. Тож у разі підвищення температури тіла, відчуття слабкості, нежитю та першіння в горлі необхідно терміново звертатися до сімейного лікаря. Вчасно призначене лікування допоможе уникнути ускладнення недуги та переходу її у тяжку форму.

Про нас admin

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page