Четверг , 1 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Де можна буде зігрітися взимку

Де можна буде зігрітися взимку

Красноградська районна військова адміністрація оприлюднила інформацію про те, де холодної пори року працюватимуть пункти обігріву для місцевого населення.

Отож у Краснограді цілодобово можна буде врятуватися від холоду у залі очікувань залізничного вокзалу ст. Красноград та у приймальному відділенні КНП «Красноградська центральна районна лікарня».

Удень пункти обігріву діятимуть у Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян (вул. 19 Вересня, 75), поліклінічному відділенні райлікарні, в амбулаторіях загальної практики — сімейної медицини Краснограда і мікрорайону 3 (буд. № 9), а також у медичних закладах сіл Хрестище, Першотравневе, Берестовенька, Піщанка, М.-Комишувата, Тишенківка, Кирилівка, Зоряне і Покровське.

На території Наталинської громади можна буде зігрітися у закладах охорони здоров’я Наталиного, Вознесенського, Кобзівки, Петрівки, Дружби, Попівки, Лукашівки, Копанок, Соснівки, Березівки, Балок, але лише удень.

 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page