Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / У районній лікарні новий пацієнт із СOVID-19

У районній лікарні новий пацієнт із СOVID-19

До інфекційного відділення Красноградської ЦРЛ госпіталізували 66-річну мешканку Сахновщинського району. Двадцять п’ятого травня результати ПЛР-тесту підтвердили в жінки коронавірусну інфекцію. Раніше хвора лікувалася в терапевтичному відділенні Сахновщинської ЦРЛ. Після встановлення діагнозу була переведена до місцевої лікарні. Нагадаємо, Красноградська ЦРЛ одна з 17 в області, призначена для прийому пацієнтів із коронавірусом.

Тож тепер у інфекційному відділенні районного закладу охорони здоров’я троє пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19. З них один, житель Краснограда, який готу’ться до виписки. Ще двоє: мешканки Зачепилівщини та Сахновщини, продовжують лікування. Стан пацієнток стабільний.

Також за оперативною інформацією Харківського обласного лабораторного центру на 27 травня на Красноградщині залишають три підозри на коронавірус і 15 офіційно встановлених випадків COVID-19.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page