Суббота , 30 Сентябрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / У населених пунктах міської ради з’явилися нові автобусні зупинки

У населених пунктах міської ради з’явилися нові автобусні зупинки

Два сучасні елементи благоустрою встановили на вулиці Полтавській навпроти будівлі колишньої друкарні та біля приміщення комунального підприємства «Водоканал». Ще по одному в селищах Куми та Дослідному.

— Минулого суботнього ранку прямувала Полтавською до  центру в справах, на цьому місці ще нічого не було, а поверталася назад – тут уже стояла зупинка, — здивовано розповідала новину своїй знайомій літня містянка. – Невже у Краснограді справді взялися за комфорт?

Про нові павільйони для посадки/висадки пасажирів громадського транспорту кореспондент видання поцікавилася в мерії.

— Торік  зупинки громадського транспорту з’явилися на вулицях Харківській і Короленко в Краснограді, — нагадав перший заступник міського голови Григорій Кревсун. – Цьогоріч на одній із останніх сесій міськради виділили кошти на придбання ще чотирьох подібних елементів благоустрою. Після завершення тендеру, вони були закуплені й змонтовані у визначених місцях.

Ті, що на вулиці Полтавській,  мають металевий каркас, а дах і бічні стійкі виготовлені з полікарбонату. У селищах Куми та Дослідному зупинки повністю металеві. Всі стандартного розміру 4х2 м. Серед зручностей – дерев’яні лави для сидіння, обладнані всередині укриття.

На закупівлю та облаштування зупинок із міської скарбниці витратили 118 тисяч гривень.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Читайте в номері газети «Вісті Красноградщини»

15 вересня 2023

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page