Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / У населених пунктах міської ради з’явилися нові автобусні зупинки

У населених пунктах міської ради з’явилися нові автобусні зупинки

Два сучасні елементи благоустрою встановили на вулиці Полтавській навпроти будівлі колишньої друкарні та біля приміщення комунального підприємства «Водоканал». Ще по одному в селищах Куми та Дослідному.

— Минулого суботнього ранку прямувала Полтавською до  центру в справах, на цьому місці ще нічого не було, а поверталася назад – тут уже стояла зупинка, — здивовано розповідала новину своїй знайомій літня містянка. – Невже у Краснограді справді взялися за комфорт?

Про нові павільйони для посадки/висадки пасажирів громадського транспорту кореспондент видання поцікавилася в мерії.

— Торік  зупинки громадського транспорту з’явилися на вулицях Харківській і Короленко в Краснограді, — нагадав перший заступник міського голови Григорій Кревсун. – Цьогоріч на одній із останніх сесій міськради виділили кошти на придбання ще чотирьох подібних елементів благоустрою. Після завершення тендеру, вони були закуплені й змонтовані у визначених місцях.

Ті, що на вулиці Полтавській,  мають металевий каркас, а дах і бічні стійкі виготовлені з полікарбонату. У селищах Куми та Дослідному зупинки повністю металеві. Всі стандартного розміру 4х2 м. Серед зручностей – дерев’яні лави для сидіння, обладнані всередині укриття.

На закупівлю та облаштування зупинок із міської скарбниці витратили 118 тисяч гривень.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page