Субота , 18 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / У дитячих садках Красноградщини падає рівень відвідуваності

У дитячих садках Красноградщини падає рівень відвідуваності

Наразі в Красноградському районі працюють вісім закладів дошкільної освіти, у яких діють тридцять вікових груп із сорока шести. На перше вересня до місцевих  дитсадків були зараховані більше 800 дітей. В умовах адаптивного карантину по факту їх відвідують понад 240 малят, але ця цифра  зменшується, – розповіла начальник відділу освіти КРДА Антоніна Турова.

– Моніторинг відвідуваності шкіл і дитсадків відбувається щодня. На початок нового навчального року за парти закладів загальної середньої освіти району сіли понад 3700 учнів. На четверте вересня 156 з них не було на заняттях, –  уточнила Антоніна Турова. – Основні причини – захворюваність на гострі респіраторно-вірусні інфекції та повідомлення  від батьків, що дитина пропустить уроки за станом здоров’я. Також четверо школярів знаходяться на самоізоляції після повернення з відпочинку за кордоном.

У антирейтингу з пропуску учнями занять на 4 вересня лідирували багатопрофільний ліцей, НВК № 2 та ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка.  Того дня в них на уроках були відсутніми 38, 23 та 19 вихованців відповідно.

На початок нинішнього тижня заклади дошкільної та загальної середньої освіти Красноградщини працюють в штатному режимі. Підвезення школярів і педагогів до місця навчання і в зворотному напрямку здійснюється шкільними автобусами. Перебоїв із рухом транспорту не було. Перед стартом робочого дня та після його закінчення  у салонах транспортних засобів проводять вологе прибирання з додаванням дезінфекторів. Під час руху водії  та пасажири перебувають у захисних масках.

– У кількох закладах освіти ще тривають ремонти за мініпроєктами. На завершальній стадії перебіг ремонтних робіт у дитсадку № 17 та дошкільному підрозділі Миколо-Комишуватського НВК, – повідомила Антоніна Турова.

Відкриття ДНЗ № 17 планується 8 вересня, дитсадка у Миколо-Комишуватій – 15 вересня.

Отже, місць для перебування малечі на той час, поки їхні батьки працюють, побільшає. Тепер важливо зберегти в районі сприятливу епідеміологічну ситуацію щодо розповсюдження коронавірусу та уникнути переходу закладів освіти на дистанційну форму надання освітніх послуг.

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page