Среда , 22 Май 2024
На головну / НОВИНИ / У Красноградському ПТМ відзвітували про перерахунок вартості теплової енергії

У Красноградському ПТМ відзвітували про перерахунок вартості теплової енергії

Перегляд суми оплати послуги теплопостачання споживачами відбувся за період із грудня 2019-го по квітень 2020-го року. Підставою для проведення перерахунку в межах діючого тарифу на тепло стало зниження ціни на блакитне паливо.  

Таке право регламентоване Постановою уряду від 24.12.2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Відтак змінилась вартість гігакалорії, в яку входить ціна блакитного палива. У відсотках сума знижки для всіх споживачів була однаковою, а в грошовому еквіваленті різною. Така розбіжність виникла через те, що жителі кожного окремо взятого  багатоквартирного будинку спожили свою власну кількість теплової енергії.

У платіжках сума перерахунку відобразилася в окремій графі під такою самою назвою. Вона знаходиться в частині «Розрахунок по нарахуванню за теплову енергію».

Споживачам, які заплатили за тепло наперед, переплата зарахується в наступний місяць, — уточнили в тепломережі.

За детальною інформацією користувачів послуги просять телефонувати на номери: 7-23-86 або 066-568-8256.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page