Четвер , 19 Травень 2022
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Танцівники “Крапельки” запросили містян на свято до районного Будинку культури

Танцівники “Крапельки” запросили містян на свято до районного Будинку культури

Традиційно завершення навчального року вихованці зразкового танцювального колективу РБК підсумували великим концертом. У залі, як завжди, був аншлаг, на сцені – ефектне дійство. Тим часом надворі гомонів теплий весняний дощик, ніби диктував ритм “артистам-крапелькам”.

У концертній програмі взяли участь танцівники всіх вікових груп, які відвідують колектив – від наймолодших до найстарших. Дебют малят відбувся в образі комашок-сонечок. Попереду в них ще чимало цікавих хореографічних постановок.

А от для Катерини Лактіонової, Софії Филь, Катерини Гришиної та Анни Басейко цей рік у “Крапельці” став останнім. Випускниць вітали оплесками, квітами й дарунками у фіналі святкового концерту. Дівчата не могли стримати сліз. Із хвилюванням у голосі вони подякували своїм педагогам, керівнику колективу, балетмейстеру Ірині Пилипенко, хореографу Аллі Кравченко та концертмейстерам Єлизаветі Сургай і Галині Бондаренко за навчання і пообіцяли навідувати “Крапельку”.

 

 

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Приходьте до ЦДЮТ, буде цікаво

Красноградський центр дитячої та юнацької творчості продовжує організовувати оригінальні заходи для дівчаток і хлопчиків – …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page