Среда , 21 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Статус безробітного надаватимуть по-новому

Статус безробітного надаватимуть по-новому

Двадцять дев’ятого березня Кабінет міністрів України ухвалив Постанову  № 244 “Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”, якою затвердив нові правила роботи служби зайнятості на період надзвичайної ситуації в державі через поширення коронавірусу. 

Відтак статус безробітного надаватиметься громадянам за їхньою заявою із першого дня реєстрації в службі зайнятості без вимоги до наявності необхідної роботи. Також відтоді призначатиметься виплата допомоги по безробіттю, — пояснили кореспондентці видання в Красноградській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. 

На період дії карантину  обслуговування відвідувачів тут відбувається дистанційно. Виплати не припиняються та здійснюються  за умови підтвердження безробітним наміру перебувати в такому статусі у будь-який із можливих наразі способів — телефоном або через електронну пошту. 

Телефони взаємодії з місцевою службою зайнятості: (05744) 7-13-11; (05744) 7-17-44 та (05744) 7-32-87.

Електронна пошта: 2027@khcz.gov.ua

Кореспонденцію можна направляти на електронну адресу або залишили в скринці біля приміщення філії. Нагадаємо, у Краснограді будівля служби  зайнятості знаходиться на вулиці Соборній, 81-А.

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page