Суббота , 2 Март 2024
На головну / НОВИНИ / Стали відомі нові імена учнів-призерів конкурсу Малої академії наук України

Стали відомі нові імена учнів-призерів конкурсу Малої академії наук України

Елліна Філенко під час захисту роботи (фото Красноградський РЦДЮТ)

Диплом ІІІ ступеня  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України здобула ще одна школярка — десятикласниця Хрестищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Елліна Філенко, — повідомив районний Центр дитячої та юнацької творчості у фейсбук.

Дівчина також є слухачкою наукового товариства «Едельвейс» РЦДЮТ. На прикладі жителів рідного села вона вивчала феномен метеорологічної чутливості населення, тобто впливу природних факторів на самопочуття. Відтак визначила, люди якого віку найчастіше реагують на зміну погоди. Висновок дослідниці такий: здоровий спосіб життя — найефективніший метод профілактики цих неприємних станів.

Як розповіла методист районного методичного центру по роботі з обдарованими учнями відділу освіти райдержадміністрації Галина Манучарян, захист наукових досліджень у  обласному етапі конкурсу, що проводить Мала академія наук України, триває. Остаточні результати будуть відомі наприкінці лютого. Нині призерів троє: Дмитро Давидченко, про якого ми писали раніше, та Елліна Філенко, а також вихованка гуртка «Журналістика» районного Центру позашкільної освіти, десятикласниця багатопрофільного ліцею Аліна Бойко. Дівчина написала роботу за тематикою відділення філософії та суспільствознавства й за результатами її захисту отримала диплом ІІІ ступеня.

 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page