Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / СУСПІЛЬСТВО / Соціальний проєкт «Майстер Україна» пропонує безкоштовне професійне навчання

Соціальний проєкт «Майстер Україна» пропонує безкоштовне професійне навчання

Учасники курсів зможуть опанувати спеціальності офіс-менеджера чи кухаря.

У Краснограді ініціатива стартує в грудні нинішнього  року на базі професійного ліцею. Вона реалізовуватиметься під егідою фонду «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та Освітнього центру баварської економіки BBW.

Для проходження навчання необхідно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/FitRkXgnsUkhB62z6. Телефони взаємодії — +38 067 325 60 08; +38 050 010 50 01.

Методичні і тестові завдання, за якими проводитимуться заняття, розроблені Освітнім центром баварської економіки BBW. Організатори зазначають, що в ході проєкту слухачі курсів зможуть пройти тест на визначення професійних компетенцій. Також взяти участь у тренінгу щодо вдосконалення семи основних навичок, необхідних для професійного розвитку та зростання soft skills. Зокрема, вміння переконувати, лідирувати, вести переговори та працювати в команді, управляти часом тощо. Крім того, пройти професійну підготовку за напрямками кухар чи офіс-менеджер.

Після закінчення курсів учасники отримають відповідні сертифікати європейського зразка.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

У Харкові та області можна отримати продуктовий набір за допомогою чат-боту

Тепер, щоб отримати допомогу за програмою “Пакет кожному громадянину”, потрібно подати заявку через гуманітарний чат-бот …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page