Вторник , 27 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Надзвичайні події / Річковим мешканцям Берестової загрожує задуха

Річковим мешканцям Берестової загрожує задуха

Це підтвердили останні аналізи води. За хімічними показниками зафіксовані відхилення за вмістом розчинного кисню та його біологічного споживання (ВКС-5). Напевно, це є наслідком активного розповсюдження синьо-зелених водоростей.

Раніше фахівці Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» виявили  також у річковій воді в межах міської зони відпочинку  значне перевищення рівня лактозопозитивних кишкових паличок. 

— До міської ради направлений відповідний лист із вимогою попередити населення про небезпеку та встановити на зоні відпочинку таблички про заборону купання, — розповіла кореспонденту видання в. о. завідувача Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Оксана Співак.

Співрозмовниця зауважила, пляж на річці Берестовій у Краснограді — єдиний паспортизований у районі. Інші водойми не мають необхідних документів. Отже, дослідження води в них взагалі не проводяться. Наскільки безпечно в них купатися — не відомо.

 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page