Пятница , 19 Июль 2024
На головну / НОВИНИ / Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Ввечері 12 червня уряд вніс зміни до до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480. Тим самим  фактично заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Відтак Український центр оцінювання якості освіти пропонує майбутнім абітурієнтам 15 та 17 червня пройти його дистанційно.

Для цього їм необхіно 15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Так само 17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  фахівці радять дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів працюватиме з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 

Згодом експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Про нас admin

Перевірте також

Ще один рейс із Краснограда до Харкова

Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page