Понедельник , 26 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Ввечері 12 червня уряд вніс зміни до до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480. Тим самим  фактично заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Відтак Український центр оцінювання якості освіти пропонує майбутнім абітурієнтам 15 та 17 червня пройти його дистанційно.

Для цього їм необхіно 15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Так само 17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  фахівці радять дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів працюватиме з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 

Згодом експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page