Вівторок , 25 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Пошуківці “Фенікс-К” підняли із землі останки десяти червоноармійців

Пошуківці “Фенікс-К” підняли із землі останки десяти червоноармійців

Поховання воїнів періоду Другої світової  слідопити знайшли з початку нинішнього року на території Полтавського лісу, де свого часу йшли запеклі бої за визволення Краснограда.

– На жаль іменних медальойнів разом із останками не знайдено. Зате особисті речі свідчать, що всі загиблі були вояками радянської армії та полягли в боях у 1942 чи 1943 роках, – розповів голова громадської молодіжної пошукової організації “Фенікс-К” Сергій Гладков. – Ми планували провести церемонію захоронення у День перемоги 9 травня 2020-го на території Братської могили в селі Піщанка. Але через карантин вона відтерміновується.  Можливо, організуємо її  22 червня – у роковини початку війни на теренах колишнього СРСР  чи 19 вересня – у День визволення Красноградщини від нацистів. З остаточною  датою визначимося в залежності від епідеміологічної ситуації щодо поширення коронавірусу.

Нагадаємо, торік 19 вересня завдяки пошуківцям вічний спокій у братському похованні в Піщанці знайшов ще один невідомий боєць Червоної армії. Тоді ми писали, що на рахунку слідопитів було 23 такі сумні знахідки. Тепер ця цифра збільшилася до 33.

Учасники “Фенікс-К” певні, війна триває доти, поки упокоєння не знайде останній загиблий солдат. Це змушує їх продовжувати пошуки.

Фото з архіву ГМПО “Фенікс-К”

 

Про нас admin

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page