Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Перелік багатоповерхівок для переходу на індивідуальне опалення доповнюватися не буде

Перелік багатоповерхівок для переходу на індивідуальне опалення доповнюватися не буде

Таке попередження на сторінці у фейсбук опублікувало Красноградське підприємство теплових мереж. Тепловики перерахували багатоквартирні будинки, де наразі від’єднання від системи централізованого теплопостачання є можливим поквартирно.

До списку потрапили висотки за такими адресами:

— м. Красноград, пров. Шиндлера буд. 3 (67,71%);

— м. Красноград, вул. Харківська буд. 8 (64,06%);

— м. Красноград, 3 мкр. буд. 17 (60,00%);

— м. Красноград, вул. Полтавська буд. 70 (64,06%);

— м. Красноград, вул. Наукова буд. 12 (Дослідна станція) (68,75%);

— м. Красноград, вул. Наукова буд. 7 (Дослідна станція) (66,67%);

— с. Наталине, вул. Свято-Троїцька, буд. 69 (54,17%);

— с. Наталине, вул. Молодіжна, буд. 6 (52,38%).

У дужках  вказана у відсотках кількість квартир та нежитлових приміщень у них, які станом на перше січня поточного року  вже мали індивідуальне опалення.

Адміністрація тепломережі нагадує, що згідно з  «Порядком відокремлення (відключення) власників квартир та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків від централізованого опалення (ЦО) та постачання гарячої води (ГПВ)» таке право надається господарям помешкань та нежитлових приміщень, якщо в день набрання чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не менше половини  названих об’єктів  цього будинку була відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП. Тільки в них законодавство дозволяє поквартирно влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання).  Решта багатоповерхівок не відповідають вимогам законодавства, відтак залишаться з централізованим опаленням.

Насправді відключення від ЦО  багатоквартирних будинків, де менше половини квартир та нежитлових площ мають індивідуальне опалення, також можливе, але за умови, що згоду на це висловлять всі мешканці спільного житла. 

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page