Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Освітянка з Краснограда виграла в конкурсі сучасний девайс

Освітянка з Краснограда виграла в конкурсі сучасний девайс

Заступниця директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО № 1 Світлана Ушинкіна стала однією з десяти володарів кішенькового мікрофону PowerDeWise, який тепер використовує для запису відеоуроків. Ці пристрої серед педагогів, які ведуть онлайн-заняття, у фейсбуці розіграли організатори проєкту “Прошколу безкоштовна консультація вчителів”. Ми розпитали її про участь у розіграші.

— Я викладаю інформатику в молодших класах. Чимало тем вимагають не тільки пояснення, а й якісної візуалізації. Дистанційна форма навчання змусила оперативно опанувати техніку відеоуроків. Для цього встановила на ноутбуці спеціальну програму, яка знімає все, що відбувається на робочому столі.  Але з якістю звуку були проблеми, — розповіла вона. — На пропозицію взяти участь в конкурсі від “Прошколу” натрапила випадково. За його умовами завантажила відео свого уроку, залишила посилання на інші й потрапила в число призерів.

Світлана говорить, що виграш мікрофону став для неї приємним сюрпризом. Новопридбаний девайс вона відразу застосувала в роботі. Вже записала з ним заняття для третьокласників на тему підготовки презентацій. Вчителька відзначає, що з цим пристроєм  звучання стало помітно кращим.

Відзняті відеоуроки Світлана Ушинкіна завантажує на власний ютубканал. Учні мають змогу зайти й переглянути їх за відповідним посиланням.

— Завдання педагога маскимально доступно пояснити навчальний матеріал, аби діти його засвоїли. Незалежно від того це звичайний урок чи дистанційний. Бажано, щоб батьки по-можливості контролювали процес навчання своїх чад, особливо в молодшій школі. Але їхня функція лише домоміжна й вчителів вони не замінять, — зауважила співрозмовниця.

За словами Світлани Ушинкіної, її учні творчо підходять до виконання домашніх завдань, проявляють ініціативу. Зокрема, після роботи в графічному редакторі скретч підготували оригінальні малюнки на тему Великодня. Такі приклади безумовно радують вчительку. Вона також вдячна батькам, які цікавляться підготовкою до уроків їхніх синів і доньок.

Особливість курсу інформатики в молодших класах полягає в тому, що всі теми циклічні й щороку їхнє вивчення поглиблюється. Педагогиня сподівається, що відеоуроки допоможуть дітям якісніше засвоїти знання  під час дистанційного навчання. Тож, коли школярики повернуться за парти, вони разом зможуть зосередитися на повторенні й воно буде ефективним.

Фото з архіву Світлани Ушинкіної

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page