Субота , 4 Грудень 2021
На головну / НОВИНИ / Опалювальний сезон: тепло, але не скрізь

Опалювальний сезон: тепло, але не скрізь

На понеділок, 4 листопада, працюють 27 котелень із 30. Житловий фонд опалюється повністю. Тепло також подали до НВК № 2 та КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР. На черзі — підключення професійного ліцею.

Досі холодно у приміщеннях їдальні Іванівської школи та в податковій інспекції.

Як пояснив директор Красноградського підприємства теплових мереж Олександр Сидоренко, податківці не пускають тепло заради економії. На котельні в Іванівському необхідно замінити лічильник. Це зроблять ближчим часом. Також стоїть твердопаливна котельня, призначена для обігріву багатопрофільного ліцею. Причина — відсутність пелетів. Поки немає твердого палива, багатопрофільний ліцей тимчасово обігрівається від котельні з вул. Лермонтова, 67-А.

У відділі освіти райдержадміністрації уточнили, наразі теплопостачання відновлено до всіх закладів освіти. Але на ранок, 4 листопада, ще не скрізь був належний температурний режим. Для досягнення оптимальної температури у приміщеннях необхідно кілька днів.

 

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Освітяни Наталинської сільради працюватимуть за новими ноутбуками

Двадцять сім одиниць портативних персональних комп’ютерів педагогам місцевих закладів освіти третього грудня вручила очільниця Наталинської …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page