Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / На ланах району триває збирання пізніх культур

На ланах району триває збирання пізніх культур

Станом на друге вересня соняшник зібрали на 20 % наявних площ, сою – на більшій частині, гречку на відсотках, — інформує управління агропромислового розвитку Красноградської райдержадміністрації.

Зокрема, соняшник збирають у  ПАОП «Промінь», ТОВ «Надія», ТОВ «Ранок», ТОВ «АФ «Піщанська» і ПАОП «Зоря». Останнє господарство в цьому переліку майже завершило збір цієї олійної культури, а також повністю зібрало сою.

Круп’яні культури займають у районі лише 74 га. З них 70 га — гречка, яку цьогоріч вирощували ПАОП «Промінь», ТОВ «АФ «Пісчанська» та ДП ДГ «Красноградське». Ще  4 га – просо, що культивували на ланах фермерського господарсва «Алекс +», розташованого на території Хрестищенської сільської ради. Просо вже в коморах. Гречка – на черзі.

З наступного тижня розпочнеться косовиця кукурудзи. Попереду  – збирання цукристих і підготовка ґрунту під врожай наступного року.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page