Четверг , 23 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / На засіданні профільного комітету ВРУ відстояли Красноградський район (доповнено)

На засіданні профільного комітету ВРУ відстояли Красноградський район (доповнено)

Як стало відомо із власних джерел, сьогодні відбулося засідання профільного Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.  У зібранні взяв участь голова Харківської облради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов. Нардепи знову повернулися до розгляду питання щодо утворення та ліквідації районів, зокрема на Слобожанщині.

Сергій Чернов у своєму виступі аргументував доцільність формування на Харківщині семи районів. Отже, на засіданні комітету відстояли сім районів. А значить, Красноградський район залишається, як і зазначено у проєкті Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 15.06.2020 р. № 3650, поданої Кабінетом Міністрів України. 

Остаточне рішення щодо утворення і ліквідації районів ухвалять на пленарному засіданні Парламенту орієнтовно 14 липня цього року.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page