Четверг , 23 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / На Центральній площі Краснограда монтують новорічну ялинку

На Центральній площі Краснограда монтують новорічну ялинку

Комунальники вже встановили каркас майбутньої зеленої красуні. Як розповіли в Комбінаті комунальних підприємств, цьогоріч її оздоблять традиційними прикрасами та новою ілюмінацією. Гірлянди вже замовлені. У повній красі ялинка засяє вогнями на День Святого Миколая 19 грудня.

Час справді летить непомітно. Наче тільки вчора подібні фотографії з Центральної площі викладали на сайт. А вже черговий рік на порозі. Готуймося до нього з гарним настроєм. Якщо ви ще цього не зробили, проведіть вдома ревізію ялинкових іграшок. Адже скоро в багатьох домівках також встановлюватимуть новорічні деревця. Процес прикрашання ялинок — чудова сімейна традиція. Спілкування з рідними за цим спільним заняттям, посмішки, обійми, ароматний чай зі смаколиками у колі найдорожчих людей після приємної роботи — казка, яку кожна родина може розповісти по-своєму.  Тож потрібно до неї  добре підготуватися.

Попри туман і сірий пейзаж надворі, нехай у душі народжується  передчуття свята й не облишає віра в щастя та дива!

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page