Суббота , 18 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Красноградцям пропонують опанувати нові професії

Красноградцям пропонують опанувати нові професії

У квітні стартує другий етап проєкту «Майстер» від фонду «Професійний розвиток Харкова». Охочі зможуть пройти  безкоштовні курси та вивчитися на кухаря, офіс-менеджера або робітника з обслуговування сільськогосподарської техніки. Заняття проводитимуться на базі місцевого профліцею та аграрно-технічного коледжу імені. Ф. Я. Тимошенка.

Проєкт реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Методичні та тестові завдання розроблені Освітнім центром баварської економіки (bbw). У підсумку навчання учасники отримають сертифікати європейського зразка.

Аби зареєструватися на курси, необхідно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/yapo5LfkYkM5mosj8. Телефони взаємодії: +380673256008;
+380500105001.

Як ми повідомляли раніше, перший етап проєкту «Майстер» відбувся в Краснограді в грудні минулого року. Тоді слухачі курсів могли пройти професійну підготовку за двома спеціальностями: кухаря та офіс-менеджера.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page