Середа , 22 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Красноградські аграрії готують площі під посів озимини

Красноградські аграрії готують площі під посів озимини

За сприятливих погодних умов в районі прогнозується посіяти 12,8 тис. га озимих культур, із них  – 10,1 тис. га озимої пшениці, – повідомили в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації. Це на три тисячі гектарів більше, ніж торік.

– Місцеві сільськогосподарські підприємства повністю готові до посівної, – зауважив начальник управління АПР Анатолій Берднік. – Закуплено насіннєвий матеріал, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, підготовлений технічний парк, є резерв пального тощо.

За словами фахівця, оптимальний термін для посіву озимих культур 10 – 25 вересня. Однак графік посівної корегуватиметься в залежності від погоди.

Анатолій Берднік зауважив, що за будь-яких умов хлібороби частину озимини висіють  з 10-го вересня. Подальші темпи посівної компанії залежатимуть від температурного режиму та наявності вологи в посівному шарі ґрунту.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page