Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Красноградські аграрії готують площі під посів озимини

Красноградські аграрії готують площі під посів озимини

За сприятливих погодних умов в районі прогнозується посіяти 12,8 тис. га озимих культур, із них  — 10,1 тис. га озимої пшениці, — повідомили в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації. Це на три тисячі гектарів більше, ніж торік.

— Місцеві сільськогосподарські підприємства повністю готові до посівної, — зауважив начальник управління АПР Анатолій Берднік. – Закуплено насіннєвий матеріал, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, підготовлений технічний парк, є резерв пального тощо.

За словами фахівця, оптимальний термін для посіву озимих культур 10 – 25 вересня. Однак графік посівної корегуватиметься в залежності від погоди.

Анатолій Берднік зауважив, що за будь-яких умов хлібороби частину озимини висіють  з 10-го вересня. Подальші темпи посівної компанії залежатимуть від температурного режиму та наявності вологи в посівному шарі ґрунту.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page