Четверг , 28 Сентябрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус наступає: на Харківщині оголошено надзвичайну ситуацію

Коронавірус наступає: на Харківщині оголошено надзвичайну ситуацію

Відповідне рішення 21 березня ухвалили в Харківській облдержадміністрації під час засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, — повідомила пресслужба ХОДА.

Напередодні в жительки Харкова діагностували COVID-19. Наразі хвора знаходиться на лікуванні в одній зі столичних лікарень. Встановлюється коло осіб, з якими вона контактувала. 

Відтак всі служби області, залучені до ліквідації наслідків розповсюдження Covid-19, переходять у режим роботи в надзвичайних ситуаціях. У ХОДА створено штаб, який координуватиме подальші дії. Розгладається можливість повної зупинки руху транспорту. Прийняття  рішень відбуватиметься в «ручному» режимі. Зокрема, ймовірним є також перекриття кордонів із областями, де виявлено найбільше випадків захворюваності на коронавірусу. 

Також стало відомо, що з 22 березня населені пункти та військові гарнізони на період карантину спільно патрулюватимуть наряди правопорядку Збройних сил України, а також Нацгвардії та Нацполіції. Про це інформує Міністерство оборони України.

Наразі надзвичайну ситуацію регіонального рівня у зв’язку із загрозою поширення COVID-19, окрім Харківщини, прийнято в   Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопольській, Житомирській, Дніпропетровській , Донецькій, Київській областях та у Києві.

За оперативною інформацією Міністерства охорони здоров’я, на вечір 21 березня в Україні діагноз коронавірус підтвердився в 47 пацієнтів. З них для трьох співвітчизників хвороба виявилася смертельною.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково телефонувати своєму сімейному лікарю. Важливо залишатися вдом. Самоізоляція — найдієвіший засіб убезпечитися від інфікування.

Про нас admin

Перевірте також

Офіційна інформація ККП «Водоканал» щодо зміни тарифів на 2024 рік

Пояснювальна записка (обґрунтування зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення по Красноградському комунальному підприємству …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page