Понеділок , 25 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Комунальники наводять лад на міських кладовищах

Комунальники наводять лад на міських кладовищах

Попри карантин для профілактики поширення коронавірусної інфекції у місті тривають роботи з благоустрою, які традиційно проводяться навесні. Працівники комбінату комунальних підприємств здійснюють санітарну обрізку зелених насаджень та видалення аварійних дерев на цвинтарях, доглядають за покинутими похованнями та прибирють стихійні смітники. 

— Наближається свято Великодня. Тож чимало містян напередодні упорядковуватимуть  місця поховання рідних. На виході до кладовищ встановлені баки для сміття. Прохання  виносити бруд сюди, а не залишати між могилами, — звертаються до красноградців комунальники.  — Нагадуємо також, що під час таких відвідин  необхідно дотримуватися вимог карантину та уникати скупчення людей. 

У ККП повідомили, що невдовзі на цвинтарі завезуть пісок. А після завершення упорядкування кладовищ, працівники наведуть порядок у парку поблизу зі стадіоном.

Фото: Красноградський ККП

 

Про нас admin

Перевірте також

Опалювальний сезон почався: першою тепло отримала лікарня

У Краснограді почали опалювати районну лікарню, приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги та заклад дошкільної освіти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page