Пятница , 23 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Коли і які дитсадки знову запрацюють на Красноградщині

Коли і які дитсадки знову запрацюють на Красноградщині

Орієнтовні дати відкриття закладів дошкільної освіти 22 і 25 червня.  Про це  сьогодні під час сесії районної ради розповіла начальник відділу освіти Красноградської райдержадміністрації Антоніна Турова. Напередодні комісія, створена згідно з розпорядженням голови КРДА Олександра Кайдаша, провела обстеження стану готовності закладів дошкільної освіти (ЗДО) до роботи в умовах адаптивного карантину. Її висновки озвучила головна  освітянка району.

Серед тих, хто відчинеться для маленьких відвідувачів із 22 червня Антоніна Турова назвала ясла-садок № 5 Красноградської міської ради. Мерія подбала, аби забезпечити заклад всім необхідним для цього. Тут відкриються три вікові групи, розраховані на 10-12 вихованців кожна. Тож загальна кількість дітей, які зможуть його відвідувати не перевищує 30-35 осіб.

У разі виконання рекомендацій комісії щодо забезпечення 5-денного запасу деззасобів, паперових рушників і рідкого мила, також із 25 червня передбачається відкриття дошкільних підрозділів у Піщанському НВК (дві вікові групи на 20 дітей), НВК № 3 (одна чергова група для 10 малюків) та Петрівського НВК (1 чергова група для 10 вихованців).

За підтримки міської ради, готовий до відкриття ясла-садок № 17. Але згідно з проведеним аналізом, повернення до ЗДО нині потребує невелика кількість дітей. Також із 22 червня тут запланований  капітальний ремонт харчоблоку за міні-проєктом обласної ради «Разом в майбутнє» та оновлення внутрішніх приміщень. Тож комісія вважає доцільним, відновити його роботу після завершення ремонтів. 

 Антоніна Турова зауважила, що на жаль більшість ЗДО не відповідають тимчасовим рекомендаціям для відновлення виховного процесу, викладених у Постанові міністерства охорони здоров’я України № 25 від 21 травня нинішнього року. Водночас прогнозований рівень відвідуваності дитсадків в умовах карантинних обмежень теж здебільшого низький. Тому в окремих закладах дошкільної освіти існує мінімальна або взагалі відсутня потреба у поновленні роботи. Зокрема, це стосується дошкільних підрозділів Добренського, Миколо-Комишуватського, Володимирівського та Лукашівського навчально-виховних комплексів. Двері цих дитсадків залишаться поки закритими. 

Через відсутність засобів дезінфекції та індивідуального захисту не працюватиме і дошкільний підрозділ  НВК № 2. За умови забезпечення всім необхідним, можливо, вихованці зможуть повернутися до нього тільки в липні.

 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page