Четверг , 23 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Зовнішні незалежні оцінювання: від стратегії до реалізації

Зовнішні незалежні оцінювання: від стратегії до реалізації

Цій темі було присвячене розширене засідання колегії відділу освіти Красноградської райдержадміністрації, яке відбулося 21 жовтня на базі гімназії «Гранд». У зібранні взяв участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) Олександр Сидоренко, методисти ХРЦОЯО, очільники закладів освіти Красноградщини та місцевих методичних об’єднань учителів, перші керівники району та міста.

Під час зібрання йшлося про систему підсумкових оцінювань знань учнів на різних етапах здобуття повної загальної середньої освіти, національні та міжнародні моніторингові дослідження якості знань українських школярів. Також обговорювалися результати ЗНО-2019 в розрізі Красноградського району та інші важливі питання.

За словами Олександра Сидоренка, головна мета зустрічі спонукати педагогічні колективи ретельно аналізувати підсумки тестування, аби створити ефективну модель підготовки учнів до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. 

Детальніше про перебіг зібрання читайте в номері «Вістей Красноградщини» 25 жовтня.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page