Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / СУСПІЛЬСТВО / Жовтень за календарем, листопад по суті

Жовтень за календарем, листопад по суті

Красу  природи восени оспівують  літератори, нею захоплюються художники. Строкате вбрання дерев і кущів не залишає байдужими й пересічних громадян. Соціальні мережі переповнені світлинами користувачів на фоні осінніх пейзажів. Зворотній бік цієї пори року — купи опалого листя.

На території міського парку зараз можна побачити безліч невисоких горбиків із сухого опаду.  Комунальники підготували їх для відправки на смітник. Попри заборону на спалювання листя, чимало містян досі нехтують цією вимогою. 

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством за таке порушення передбачена адміністративна відповідальність. Відповідні протоколи складають уповноважені представники органів місцевого самоврядування. Сума штрафів визначена статею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для населення він становить від 340 до 1360 гривень. Посадовці та підприємці заплатять більше — від 850 до 1700 гривень.

 

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

У Харкові та області можна отримати продуктовий набір за допомогою чат-боту

Тепер, щоб отримати допомогу за програмою “Пакет кожному громадянину”, потрібно подати заявку через гуманітарний чат-бот …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page