Субота , 31 Липень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Жителі Краснограда збирають підписи за збереження району

Жителі Краснограда збирають підписи за збереження району

На Центральній площі Краснограда велелюдно. З дев’ятнадцятої години у двох точках активісти організували збір підписів земляків, які виступають за збереження Красноградського району. Охочих у такий спосіб висловити свою позицію чимало.

Водночас з містянами спілкуються голова райдержадміністрації Олександр Кайдаш та очільник Краснограда Володимир Максим. Проблеми, які порушують перед посадовцями люди, стосуються не лише територіального устрою країни, а й багатьох сфер життєдіяльності. Діалог відвертий і щирий.

За словами громадського активіста Романа Гусаренка, протягом завтрашнього дня продовжать збирати підписи жителів Красноградщини в підтримку нашого району. Потім їх передадуть до Верховної Ради України. Сподіваємося, що думку красноградців урахують при прийнятті остаточного рішення про розподіл районів у Харківській області. Красноградському району бути!   

    

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 30 липня

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19  перебувають двоє пацієнтів віком …

Один коментар

  1. За Красноград и район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page