Суббота , 18 Май 2024
На головну / НОВИНИ / До шкіл Наталинської ОТГ прийдуть понад п’ятдесят першокласників

До шкіл Наталинської ОТГ прийдуть понад п’ятдесят першокласників

Точніше, на середину липня подано, 53 три заяви для зарахування дітей до першого класу. Так, до Наталинського НВК відповідні документи подали батьки 34-ох майбутніх учнів, Роздольського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІ ступенів — 5, Кобзівського НВК — 6 і Попівського ЗЗСО І-ІІІ ст. — 8.

Такі цифри кореспонденту видання озвучили у відділі освіти місцевої сільської ради. Отже, без юного поповнення у новому 2019/2020 навчальному році не залишиться жодна школа об’єднаної  територіальної громади.

Класні кімнати для прийому наймолодших школяриків уже готові. Торік їх обладнали згідно зі вимогами Нової української школи. Нагадаємо, під такою назвою у вересні 2018-го в Україні стартувала  реформа середньої освіти.

Наразі коштом сільського бюджету закуплено необхідне обладнання, меблі та дидактичні матеріали для оформлення кабінетів, у яких за її стандартами навчатимуться  другокласники.

Разом із учнями дорослішатиме реформа, змінюватимуться й навчальні заклади.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page