Субота , 4 Грудень 2021
На головну / НОВИНИ / Доставка газу для жителів Харківської області подорожчає влітку

Доставка газу для жителів Харківської області подорожчає влітку

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 24.12.2019 № 3044 тариф на розподіл газу для АТ «Харківгаз» з  січня нинішнього року  становить 1,03 грн. за один метр кубічний  без ПДВ. З першого липня 2020-го регулятор планує перегляд заробітних плат працівників АТ «Харківгаз» до рівня середнього в області. З 01.07.2020-го також передбачається підвищення вартості  транспортування палива населенню до 1,27 грн. за 1 куб м без ПДВ, — поінформували кореспондентку видання в управлінні зовнішніх комунікацій газової компанії.

З податком на додану вартість тариф становитиме 1,52 грн за кубометр.

З 2016-го НКРЕКП «заморозила» перегляд тарифів на розподіл газу для АТ «Харківгаз». Відтак послуги із доставки палива та обслуговування мереж стали збитковими. За останні п’ять років перегляд суми оплати за розподіл газу відбувся вперше в січні 2020-го. Приведення вартості доставки енергоносія споживачам до економічно-обгрунтованого рівня був зумовлений зростанням ціни на паливно-мастильні матеріали та матеріали, необхідні для проведення ремонтів, роботи аварійних бригад з обслуговування газопроводів та регуляторних пунктів, ростом мінімальної заробітної плати в Україні, — пояснили  в пресслужбі АТ «Харківгаз».

Про нас admin

Перевірте також

Освітяни Наталинської сільради працюватимуть за новими ноутбуками

Двадцять сім одиниць портативних персональних комп’ютерів педагогам місцевих закладів освіти третього грудня вручила очільниця Наталинської …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page