Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Дводенний тренінг «Нова професія» стартував у районній філії центру зайнятості

Дводенний тренінг «Нова професія» стартував у районній філії центру зайнятості

У ньому беруть участь жителі краю, які проходять онлайн-навчання за спеціальностями «Бухгалтер для ФО-П», «Менеджер з персоналу (HR- менеджер)», «Адміністратор / офіс-менеджер». Цей проєкт впроваджується згідно з угодою про співпрацю між Харківським обласним центром зайнятості та Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова» в межах гранту від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Учасників тренінгу навчатимуть техніці пошуку роботи. Вони тренуватимуться складати резюме, користуватимуться джерелами інформації про вакансії, та готуватимуться  до співбесіди з роботодавцями. Тренінг спрямований на оволодіння «м’якими навичками» — Softskills, необхідними для успішного працевлаштування. Зокрема, умінням вирішувати складні проблеми, вести переговори, ефективно спілкуватися, аналізувати та систематизувати інформацію,  швидко адаптуватися до змін тощо. 

Фото: Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page