Четвер , 28 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Відкрити ринки в Україні можуть до кінця цього тижня

Відкрити ринки в Україні можуть до кінця цього тижня

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Це понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

На традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського, ішлося про розгляд цього актуального питання на найближчому засіданні уряду, повідомили в Офісі Президента.  

«Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах», – наголосив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізму їхнього безпечного функціонування та чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

В Іванівському горіла покинута школа

Повідомлення про пожежу в будівлі колишньої Іванівської школи Красноградського району надійшло на номер 101 двадцять …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page