Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Волонтери Червоного Хреста шиють маски вірусоборцям

Волонтери Червоного Хреста шиють маски вірусоборцям

Під егідою районної організації Товариства Червоного Хреста України на базі професійного ліцею створено гурток “Умілі та добрі руки”. Ним керує викладач профліцею Тетяна Маховська. На період карантину заняття з учнями тут не проводяться. Тож із пошиттям засобів захисту першої необхідності пані Тетяні допомагають добровольці.

— Завдяки благодійникам закупили 50 метрів бязі. За нашими підрахунками з такої кількості тканини вийде близько 600 захисних масок, — говорить голова місцевого осередку Червоного Хреста Вікторія Балазюк. — Вдячні всім добрим людям, які прийшли на допомогу в такий відповідальний момент. Коронавірус шириться світом. Певна, разом ми подолаємо пандемію COVID-19.

Пошиті маски волонтери Червоного Хреста планують роздати медикам, які знаходяться на передовій у протидії поширенню небезпечної вірусної інфекції. Також соціальним працівникам і представникам інших служб, які за родом своєї діяльності тісно співпрацюють з населенням.

Фото: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=853755351757075&set=pcb.853755535090390&type=3&theater

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page