Неділя , 23 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Ветерани-афганці прагнуть поновлення пільг

Ветерани-афганці прагнуть поновлення пільг

Двадцять п’ятого грудня на Центральній площі міста Краснограда зібралося кілька сотень людей. Це ветерани війни в Афганістані з Красноградського та Зачепилівського районів.

Колишні воїни-афганці прагнуть відновлення в повному обсязі пільг і соціальних гарантій, як того вимагає закон України. Зокрема, Роман Поляков зазначив, що наразі вони хочуть, аби норми ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» повернули в попереднє русло.

На зборах ішлося також про відшкодування коштів за пільгове автоперевезення на міжміських маршрутах. З цього приводу голова Красноградської районної ради Володимир Птишник, який долучився до діалогу з афганцями, повідомив, що наступного року пільговики користуватимуться автобусними послугами на міжміських маршрутах без жодних обмежень. Таке рішення ухвалила сесії райради вчора, 24 грудня.    

Зібрання пройшло спокійно. Його учасники вирішили підготувати звернення до районної та обласної влади, а також Президента України щодо збереження пільг та соціальних гарантій у повному обсязі.   

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Головний приз із розіграшу серед річних передплатників “Вістей Красноградщини” поїхав додому

Володаркою мікрохвильової печі SAMSUNG стала жителька Краснограда Ольга Зебзеєва. Подарунок у редакції газети забрав її …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page