Четверг , 25 Апрель 2024
На головну / НОВИНИ / Важкоатлети Красноградщини здобули бронзу обласних змагань

Важкоатлети Красноградщини здобули бронзу обласних змагань

Такий загальний результат місцева збірна виборола у Спартакіаді з видів спорту серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Харківщини, — інформує сектор молоді та спорту райдержадміністрації. За призові місця змагалися 16 команд.

Красноградський район представляли десять спортсменів під керівництвом тренера Миколи Буслова. Окрім загальнокомандної «бронзи», земляки завоювали низку нагород в особистому заліку.

Відтак лідером змагань у своїй ваговій категорії стала учениця профліцею Анастасія Лугова. «Сріблом» відзначилися Суннат Ісматов і Микола Скиба. Третю сходинку п’єдесталу посів Володимир Захаров.