П’ятниця , 3 Грудень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / І знову про масло

І знову про масло

Під час проведення контролю  ТОВ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД» за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, фахівці виявили порушення. На упаковці продукту під назвою  «Масло солодковершкове «Селянське» 73%  жиру ТМ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД» була зазначена неправдива інформація про його вміст. Адже у складі масла  знайшли немолочні жири. Про це йдеться в повідомленні на сайті Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Фахівці вбачають в цьому ознаки порушення,  передбачених статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції». Зокрема, поширення інформації, яка вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

Відтак територіальне відділення розглядає справу про недотримання законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції. 

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

У Краснограді затримали квартирного злодія

Упродовж листопада до районного відділу поліції містяни повідомляли про крадіжки з приватних домоволодінь. Потерпілі заявляли …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page