![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/03/Image-1-e1583537912553-300x240.jpg)
Двісті шіть років тому у селі Моринці, що на Черкащині, в селі кріпаків народився хлопчик, якому долею було визначено стати класиком української та світової літератури. Адже Тараса Шевченка знають далеко за межами України.
Талановита людина — незвичайна у всьому. Окрім поетичного таланту, Тарас Шевченко уславився як прозаїк, художник і етнограф. Його літературна творчість — своєрідний гімн боротьби українців за свободу та незалежність рідної держави. Думки, відображені у його віршованих творах, актуальні й тепер.
Десятого березня біля погруддя Тараса Шевченка, розташованому на ґанку районної бібліотеки в Краснограді, відбудеться урочиста церемонія покладання квітів. Долучитися до неї може кожен охочий.