![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2019/11/12-11-2019-спортзал-НВК-3-300x225.jpg)
Наразі будівельні роботи тривають. Згідно з тендерною документацією, кінцевий термін реалізації проєкту — грудень 2020-го року, — повідомили у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації.
Нагадаємо, будівництво фінансує обласний бюджет. Загальна вартість забудови – понад 11 мільйонів гривень. Майже половина суми вже виділена та буде освоєна ближчим часом, — запевняють освітяни.
Спортивна зала у навчально-виховному комплексі № 3 стане другим подібним об’єктом, збудованим за останні кілька років у закладах загальної середньої освіти Красноградщини. Раніше сучасний спортзал спорудили в Добренському НВК.