![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2019/09/перепоховання-300x200.jpg)
Дев’ятнадцятого вересня, у 76-у річницю визволення Красноградщини від нацистів, невідомий солдат знайшов вічний спокій у братській могилі, розташованій у центрі населеного пункту.
Як ми повідомляли раніше, останки бійця слідопити громадської молодіжної організації «Фенікс-К» виявили в Полтавському лісі в червні нинішнього року. Передбачається, що воїн загинув у 1943-му році. Солдатського медальйону на місці знаходження останків пошуківці не виявили. Тож ім’я загиблого невідоме.
Фото: