Філія «Красноградське ДЕП» наразі здійснює ямковий ремонт доріг на вулицях міста Краснограда. Почали з вул. Короленка.Кошти виділила міська рада зі свого бюджету.
Нагадаємо, що у зв’язку з війною цьогоріч капітального ремонту автошляхів не передбачено. Проте дещо відновлять асфальтне покриття на найбільш розбитих ділянках. Це потрібно для безпечного та безперебійного руху транспорту.
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …