Цей пам’ятний день в Україні відзначається щорічно у четверту суботу листопада. Традиційно о 16.00 країна вшановує хвилиною мовчання безневинно загиблих співвітчизників під час голодоморів 1921-1923, 1931-1932 та 1946-1947 років. Також проводиться акція «Запали свічку». Українці запалюють та встановлюють лампадки з поминальними вогниками на вікнах власних осель або несуть їх до пам’ятників жертвам терору голодом.
Тегиакція голодомор Запали свічку
Перевірте також
Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій та членам їхніх родин
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало українців набули статусу учасників бойових дій і …