Сьомого вересня футбольна команда у складі представників Красноградської громади віком 30 + провела товариський матч зі збірною Карлівки. Гра відбулася на полі села Піщанка. Зустріч завершилася з результатом 6:2 на користь красноградців.
ТегиКрасноградська громада переможці футболісти-ветерани
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …