![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/07/IMG-f069086c93e18050f97127cddc765f57-V-e1625492529620-300x287.jpg)
Команда Піщанського старостинського округу виграла змагання з мініфутболу у залік Спартакіади району серед міської, сільської рад і старостинських округів.
У змаганнях взяли участь шість команд – із Краснограда, Наталиного, Петрівки, Хрестища, Піщанки та селища Дружби. Ігри відбувалися у двох групах на полі зі штучним покриттям місцевого педагогічного фахового коледжу. У фіналі зустрілися збірні Краснограда та Піщанки. Зустріч завершилася з рахунком 5:3 на користь піщанців.
На турнірі футболісти-переможці виступали у новій формі. Спортивну амуніцію та м’ячі їм презентував земляк, голкіпер іспанського «Реал Мадрид» і національної збірної України Андрій Лунін. Ці змагання видалися для спортсменів фартовими.
Фото з архіву ФК с. Піщанка