Роботи із заміни старих ліхтарів на економні та сучасні комунальники виконують на ділянці вулиці Соборної неподалік дитячо-юнацької спортивної школи,а також на вулиці Преображенський від вул.Полтавської в напрямку залізничного вокзалу. Вони фінасуються з міської скарбниці в рамках цільових програм, — повідомили в ККП.
Тегивуличне освітлення заміна світильників ККП
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …